Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Co wiesz o szafach, nim je zamówisz ?

Szafa – mebel wolno stojący lub zabudowany we wnęce ściany, zamykany drzwiami, używany do przechowywania bogatych obiektów, takich jak ubrania, książki czy naczynia. Najczęstszym wyposażeniem szafy są: półki, drąg do wieszania ubrań na wieszakach, szuflady, lustro, wieszak na paski, krawaty itd.


Szafa to mebel o konstrukcji skrzyniowej, w stosunku od formatów jedno lub wieloczęściowy, dodatkowo być może być wyposażony w szuflady i lustra. Znajduje zastosowanie w sypialni oraz przedpokoju. Szafa garderobiana owo jeden z najważniejszych, bez ogródek strategicznych punktów w każdym domu czy mieszkaniu. Producenci mebli gotowych oferują bardzo specyficznie zaplanowane szafy, jednak mebel standardowy pod żadnym pozorem nie dopuści na wykorzystanie przestrzeni tak jak zabudowa wykonana na wymiar. Jak pokazuje analiza wyników wyszukiwania np. frazy szafy na wymiar Warszawa, w dużych miastach szczególnie popularny jest trend decydowania się na szafy na wymiar.

Warty uwagi artykuł, prawda? Skoro tak myślisz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie (https://www.artimbo.pl/ploty-stylowe,g25.html), którą również niewątpliwie uznasz za wartościową.

Najczęściej wyszukiwane frazy to nie tylko meble na wymiar Warszawa, ale również Poznań czy Wrocław).


Projektując środek zabudowy warto przemyśleć, jakiego rodzaju ubrania, dodatki i akcesoria będą w niej magazynowane. Z pomocą może przyjść np. choć to z pewnością nie jedyne użyteczne źródło, które znacznie przyśpieszy i ułatwi Twój wybór. Przez wzgląd specjalnym wieszakom, kijom i architektom dedykowanym rzeczowym częściom garderoby znacznie łatwiej utrzymać porządek. Kosze na buty natomiast bieliznę umożliwią niezbędny przepływ powietrza oraz właściwą segregację. Niedaleko wysokich zabudowach niezbędnym akcesorium jest zwykle pantograf – drążek ze dodatkowym uchwytem umożliwiający łatwy dostęp do wysoko powieszonych ubrań. Osobne wieszaki na spodnie i pasy pomogą zdefiniować alokacja przestrzeni.
poddasze
Author: INDECO
Source: INDECO

Fronty przesuwne są bardzo kultowe i konkretne Pozwalają na otwarcie wnętrza mebla bez zabierania powierzchni wokół szafy, a także przynoszą komfortowy i nieograniczony dostęp do jej środka.

Są doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz, w których w intymnej odległości od czasu szafy odnajdują się inne obiekty – fronty przy rozwijaniu nie będą z nimi kolidować. Należy jednak pamiętać, iż system przesuwny zabiera sporo miejsca (zwykle od chwili 8 do 10cm).

Drzwi rozwierane mają grubość jedynie samych płyt frontowych, są zatem dobrym wyjściem obok płytkich meblach. Jednym z elementów szafy jest półka. Półka – pozioma płaszczyzna umieszczona w szafie, przymocowana do ściany lub pod stołem czy stolikiem
przeznaczona aż do kreowania na niej różnego rodzaju przedmiotów takich jak książki, naczynia, czy ubrania.