Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Jak wybudować nowy dom i nie oszaleć? Porady dla nowicjuszy

Budowanie nowego domu to z jednej strony niewątpliwie ogromna satysfakcja, z drugiej natomiast wiele obowiązków - jeśli pozwolisz, aby sprawy wymknęły Ci się spod kontroli, zazwyczaj kończy się to ogromną katastrofą.
mieszkania
Author: Portal Jak-Budowac.pl
Source: http://www.flickr.com


Dzisiaj podpowiadamy, jak wykończyć swój dom (polecamy projekty małych domów z garażem) i nie oszaleć - zapoznaj się z poradami bardziej doświadczonych od Ciebie w tej kwestii ludzi!


dekarstwo wrocław; elewacje dolnośląskie
Author: Traveltipy
Source: http://www.flickr.com


Znajdź dobrą ekipę


Drewno ogrodowe Bruk-Bet
Author: Bruk-Bet
Source: Bruk-Bet


O fachowcach od stawiania domów krążą prawdziwe legendy - część z nich zwykle niestety okazuje się prawdą. Jeżeli zatem nie chcesz dostać siwych włosów, na pewno musisz sporo czasu poświęcić na wybranie właściwej ekipy - co ciekawe, zazwyczaj dobrzy fachowcy w danej dziedzinie są w danej części kraju. Przykładowo jeżeli chodzi o dekarstwo Wrocław zdecydowanie będzie miastem, gdzie uda Ci się odnaleźć najlepszych specjalistów, którzy sprawią, że dach Twego domu będzie dobrze wykończony i oczywiście przez najbliższe lata nie będziesz miał z nim najmniejszych kłopotów - o tym. Zasadniczo jeśli chodzi o elewacje dolnośląskie województwo bez wątpliwości jest bezkonkurencyjne - DKRM.


Nie oszczędzaj na siłę!


Oczywiście budowanie domu to wielki wydatek, zatem każdy z nas właściwie wszędzie szuka oszczędności. Jeżeli jednak nie chcesz narażać się na to, iż za kilka lat będziesz musiał przeprowadzać generalny remont i znowu przeznaczać na to fortunę, musisz wybierać materiały dobrej jakości w rozsądnych cenach.
Ta taktyka polegająca na oszczędzaniu mądrym, z pewnością sprawdzi się najlepiej w wypadku budowania nowego domu i to właśnie ją wyjątkowo polecamy wszystkim stawiającym teraz swoje własne domy.