Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju zastosowanie mają tzw. stopnie blokowe i gdzie się je wykorzystuje?

W wielu domkach wolnostojących mamy balkony. Są one skonstruowane albo z przygotowanych stopni blokowych albo z wylanego betonu. Wspomniany taras mógłby posłużyć nam przykładowo latem do urządzania zebrań ze znajomymi lub np. grilla.


Stopnie blokowe wykonane z granitu są stosowane głównie w aranżacjach tarasów.


Często mają swe wykorzystanie w budowie schodów ogrodowych lub montowanych na zewnątrz. Za sprawą tego typu stopni można by zniwelować różne poziomy płaszczyzny na nieruchomości. Główną zaletą stopni blokowych jest ich łatwość montowania. Jeśli ciekawią Cię stopnie blokowe Strzegom to miejsce, gdzie są one wytwarzane. Zależnie od nadanej formy, wyróżniamy stopnie blokowe proste albo łukowe. Te pierwsze mają kształt równoległościanu lub [Klimi] wielościanu. Można by również sporządzić stopnie według wymagań klienta pod wymogiem profesjonalnego zwymiarowania części.
wiedza
Author: Ross Huggett
Source: http://www.flickr.com


Oferowane stopnie blokowe są towarem naturalnym oraz są wytwarzane z wysokiej jakości granitu pozyskiwanego w Strzegomiu. W porównaniu do różnych surowców, wykonanie schodów z granitowych stopni blokowych okazuje się być szybkie oraz proste.

Dzisiaj trudno o dobre i wiarygodne omówienie (klimi.com.pl/) odnośnie opisywanej kwestii, jednak jeśli chcesz takie przeczytać, to po prostu kliknij ten link!

Ze względu na właściwości naturalnego granitu pod stopniami blokowymi nie należy robić izolacji czy betonowej struktury. Dodatkowo grzbiet schodków stworzonych ze stopni blokowych nie musi zostać wykończony jakimikolwiek tworzywami. Takie stopnie blokowe świetnie spiszą się w miejscach publicznych o znacznym natężeniu ruchu.


Schody wyprodukowane z granitu nie potrzebują ochrony, są niezwykle wytrzymałe na warunki meteorologiczne, nie przebarwiają się i nie pękają na zimnie. Przez to stopnie blokowe są towarem na długi czas.