Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Mężczyźni unikają jak ognia prac w domu i każda jedna z pań niejednokrotnie się o tym przekonała

Nie jest to stwierdzenie cynicznie ujęte - tak było, jest i najpewniej będzie już zawsze. Bez usilnych nacisków i utyskiwań swych partnerek nie ruszyliby palcem, bo albo nie posiadają na to czasu, albo ochoty - lub też po prostu nie umieją.


Przysłowiową złotą rączkę ma w domu naprawdę niewiele pań.


budynek - fotos
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com


po budowie
Liczna grupa panów unika prac remontowych, przez lata odwlekając nawet zwykłe malowanie. Na szczęście panie tylko jakiś czas dają się zwieść tym gwarancjom i obietnicom szybkiego rozpoczęcia prac. Po jakimś czasie i przy użyciu sobie wyłącznie znanych środków nacisku na płeć brzydszą, panowie są zmuszeni stawić czoła tym jakże uciążliwym zadaniom i odważnie stanąć do walki z wyznaczonymi przez panie zadaniami.

Czy chcesz sprawdzić ten problem z innej perspektywy? Nic prostszego - zwyczajnie wejdź na ten link, gdyż więcej zobaczysz tu.

Myślicie pewnie teraz, czy tak zwyczajnie biorą się za pracę? Nie, no skądże znowu nie w większości przypadków. Przeważnie te ogromnie męczące prace zlecają fachowcom. Konieczne było malowanie ścian to będzie - fachowy malarz (salon obrazy) wykona to bardzo szybko i sprawnie. Wymiana paneli - proszę bardzo - szerokie znajomości Twojego mężczyzny bardzo szybko się przydadzą i odpowiednio przygotowany do takich prac Fachowiec szybko się znajdzie. Hydraulik, malarz, nawet stolarz - jeżeli zaczniemy jedynie intensywniej naciskać na naszych panów, każdy jeden z nich niemal od ręki się znajdzie. Męska pomysłowość wzrasta wówczas do monstrualnych rozmiarów.


Nie narzekajmy na naszych partnerów jednak za mocno. Może rzeczywiście są zbyt zmęczeni, aby wykonywać tak poważne prace.


Mamy powody by się cieszyć kochane panie, iż mieszkanie remontują nam prawdziwi specjaliści. Mamy chociaż gwarancję, iż wszystko zostanie dobrze zrobione. No i nie my za to płacimy.