Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Mieszkanko nowe czy używane – jakie kupić?

Mieszkanko nowe od dewelopera, czy może z drugiej ręki? Rynek pierwotny oraz wtórny mają swe minusy jak też zalety. Okazuje się, że nie ma rozwiązań idealnych dla wszystkich.


Największą zaletą nowiutkiego apartamentu jest to, że jest nowe.
Nikt dotąd w nim nie zamieszkiwał i od A do Z możemy je umeblować wedle własnego smaku, realizując przy tym kilka kreatywnych przedsięwzięć. Jest to chwila, gdy wybrać możemy nie tylko odcienie ścian, lecz nierzadko również ich położenie, co pozwala na dowolną aranżację wnętrz mieszkania. Nowe mieszkanie ma także gwarancję, wszelakie potencjalne usterki powinny być wyeliminowane przez dewelopera.


budowa
Author: DLH Poland
Source: DLH Poland


Dla wielu nadrzędnym kryterium przy wyborze posiadłości jest jej wartość. Można ją jednakże rozpatrywać wielopłaszczyznowo.

Ten dający do myślenia wpis po prostu trzeba poznać. Dotyczy zbliżonej problematyki, więc na pewno warto go przeczytać. Kliknij - szczerze zalecam to omówienie (http://dkrm.com.pl/elewacje-fasady)!

Z pewnością nie jest to cena samego mieszkania, ale należy w tym uwzględnić też nakłady inwestycyjne których wymaga ( remont, Wyposażenie), koszta transakcyjne, a również to, ile będzie kosztowało utrzymanie mieszkania w następnych latach. Dobór doskonałego miejsca do mieszkania jest to zazwyczaj sztuka ustępstw. Doskonałe mieszkanko położone jest w sielskiej okolicy, niedaleko centrum bądź miejsca pracy i z dojściem do miejskiej infrastruktury. Jednakże uśredniając trzeba przyznać, iż domy na sprzedaż Jasienica zwyciężą pod kątem lokalizacji z rynkiem pierwotnym.
To zrozumiałe, iż praktycznie wszystkie ciekawe parcele w miastach są już zajęte. Większość deweloperskich osiedli stawianych jest w dość oddalonych od centrum miast dzielnicach, gdzie infrastruktura dopiero powstaje.