Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Nowatorskie pomysły na wystrój wnętrz? Biała cegła jako wyróżniający się element na ścianie w salonie.

Biała cegła na ścianę daje ogrom pomysłów aranżacji i otwiera bardzo dużo dróg wszystkim osobom, które chcą mieć oryginalne wnętrze salonu. Choć kojarzona jest ze style skandynawskim lub rustykalnym, dekoratorzy wnętrz proponują ją też w mieszkaniach bez stylowej dominanty, lecz w których przyda się optyczne powiększenie i rozjaśnienie czterech kątów.
Biała cegła nigdy nie da wrażenia przytłoczenia i nie jest dominującym elementem wnętrza, dlatego świetnie pasuje też do mniejszych
Skandynawia we wnętrzu
Author: Pracownia Anny Koszeli
Source: Pracownia Anny Koszeli
pomieszczeń. Swoboda w ustalaniu połączeń także jest sporym atutem, dzięki czemu można decydować - jedna ściana, fragment ściany lub pojedynczy segment. Może mieć walor dekoracyjny sama w sobie, wówczas dobrze jest niczego na jej tle nie stawiać, lecz można na niej wstawić sofę albo powiesić portrety czy...

W gąszczu otaczających nas tekstów trudno jest odnaleźć naprawdę pomocne informacje. Z tego powodu jeżeli ciekawi Cię tego typu artykuł, to koniecznie zobacz rekomendowane info (https://ecconstruction.pl/).

telewizor. Jeśli pokój nie jest zbyt duży, połyskująca farba będzie dodatkowo odbijała światło, gwarantując optyczne złudzenie powiększenia wnętrza. Natomiast kiedy nie jest nam to potrzebne, wybierzmy farbę matową. Jasna, biała cegła do ściany jako mocny element salonu stylizowanego na styl skandynawski powinna pojawić się z towarzyszeniem szarych barw, granatu czy beży. Akcesoriami dekoracyjnymi bardzo często są też turnusowe, grafitowe albo srebrne przedmioty. Nie znajdziemy wśród nich elementów w ciepłych kolorystyce, kontrastującej z całym wnętrzem. Natomiast styl rustykalny uwielbia zabawę kolorem, fakturą i niebanalnymi zestawieniami graniczącymi z kiczem, dlatego wszystko – zaczynając od kompletu salonowego z fajnym fotelem, dywanikami czy serwisem, będzie tę biel na ścianie przełamywało. Mocne, ciepłe kolory, soczyste czerwienie, stanowią kropkę nad i dla tego wnętrza. Meble z prawdziwego drewna i akcesoria wpiszą się w ten styl idealnie.
Naprawdę niewiele potrzeba, żeby wnętrze było nowoczesne i urocze, zwłaszcza kiedy mamy wokół czego budować klimat. Biała ściana z cegły lub płytki (płytki Nowa Gala) gipsowej posłuży do tego znakomicie, a pomysł z szarą fugą będzie dobrze wyglądać w łazience albo w kuchni na ścianie pomiędzy wiszącą szafką a zlewem. Najważniejsza jest wyobraźnia.