Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Sterowany budynek – bezpieczeństwo i spokojne życie

Wygoda, spokój, a co najważniejsze – pełny nadzór nad swym mieszkaniem. Czy to osiągalne? Co do tejże kwestii nie ma żadnych wątpliwości!


Usługa Inteligentnej Technologii to innowacyjna kwestia całkowitej kontroli swojego mieszkania.
Każdy właściciel może – za pomocą programowi na telefony czy tablety – kontrolować własny inteligentny budynek. System IT pozwala między innymi na sterowanie automatyką w całym domu, nawet przebywając na mieście, bądź pracy. To najwyższy standard i nowoczesność wpasowane do wymagań wobec każdego budynku.

Zobacz ten ciekawy tekst a jeżeli fascynuje Cię więcej informacji na ten temat to odkryj więcej tu - znajdziesz więcej informacji na to zagadnienie.

Nowoczesna instalacja może być stosowana nie tylko w domu prywatnym, ale również w biurach albo korporacjach. Dzięki IT, można żyć bezpiecznie oraz oszczędzać za pomocą nadzoru światła czy ogrzewania. Inteligentny budynek jest niewiarygodnie zaawansowany pod względem technicznym z powodu wszelakich instalacji budynku - system Presto. To obecnie coraz bardziej popularny system, który za parę lat podbije świat.


inteligentny budynek
Author: Agência Brasília
Source: http://www.flickr.com


Jedna z wersji usługi IT to sterowanie światłem, które ma na celu możliwość ustawienia różnorakich funkcji oświetlenia – w zależności od oczekiwań mieszkańców domu, bądź też warunków atmosferycznych. Można zapalać, a także wyłączać światła, jak również zmieniać i dostosowywać jego natężenie na dowolny sposób. Istnieją trzy kategorie kontrolowania światła.

Masz jeszcze sekundę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do kolejnej witryny, gdzie przygotowaliśmy szczegółowe wpisy - najedź na link wielopiła do drewna.

Ręczny, dzięki któremu ustawia się indywidualnie parametry oświetlenia - patrz.
Automatyczny, który za pomocą czujników samoistnie zmienia oświetlenie na bazie zmian panujących w okolicy oraz półautomatyczny, będący połączeniem obu wcześniejszych opcji.