Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Szyby bezpieczne zapewniają bezpieczeństwo używania do różnych szkieletów o wspaniałych właściwościach

Wszystkie wozy, budowle ze szkła czy balustrady muszą mieć szkła mające wielką trwałość oraz ogromne własności gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo dla wszystkich. Dlatego zasadnicza jest metoda montażu, dobór właściwego szkła i mocowań.

Budynek z bezpiecznego szkła
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Mocowania szkła to wysokiej jakości łączniki z mocnej stali nierdzewnej do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego, za pomocą których tworzy się płyty szklane do przeróżnych ścian szklanych czy różnych konstrukcji. Mocowania szkła () mają duże przeznaczenie, także jest sposobność zestawiać montowanie szkła z innymi szkieletami. Uchwyty do szkła mają wielką jakość, na dodatek gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność instalowanych szkieł.

Mocowania są ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej, które jest możliwość instalować do powierzchni płaskich, do rur czy zaczepy (więcej elektrozaczepy) narożne. Posiadają rozmaite rozmiary i kształty, dzięki temu można w sposób prosty dostosować je do różnych funkcji. Uchwyty do szkła () wyglądają nader stylowo oraz mają maskowania wkrętów. Szyba bezpieczna to szkło mocne oraz wytrwałe na wszelkie naciski czy obciążenie. Ma wyjątkowe zabezpieczenia i robiona jest z zastosowaniem innowacyjnej technologii.


Dzięki temu w chwili zagrożeń nie pęka oraz nie posypie się, dlatego że zabezpiecza ją specjalna siatka instalowana w środku szkła. Posiadają więc ciekawe możliwości użytku do rozmaitych szkieletów. Jest możliwość m.in. używać szkła bezpiecznego jako detal drzwi szklanych, mebli takich jak stoliki, półki czy blaty, a również okna - przejdź na nasz portal -> dako wrocław - czy dachy.

Znajdują swoje wykorzystanie też jako szklane ściany działowe, daszki, balustrady, szklane posadzki czy też ściany. Szyba bezpieczna () jest to szkło laminowane, utwardzane czy też do przeznaczenia budowlanego o różnej grubości, przepuszczalności światła i zawartości tlenku żelaza w masie szła.