Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /var/www/vhost/gucioland.pl/includes/menu.inc).

Użycie właściwej technologi, to pewność mocnego, szczelnego, trwałego i bezpiecznego domu

Solidny fundament, to najważniejszy segment każdej budowli. Od niego zależy stabilność, stałość oraz perspektywa rozbudowy obiektu budowlanego. System fundamentowania, powinno się za każdym razem dopasować do uwarunkowań gruntowych miejsca gdzie ma stanąć dom.

Bloczki fundamentowe
Author: UnderhillHouse
Source: http://www.flickr.com
Ściany fundamentowe stawia się zarówno w budynkach niepodpiwniczonych, jak i w budynkach podpiwniczonych.

Czy jakiś komentarz z witryny (https://www.prownes.pl/najciekawsze-projekty-kawiarni/) zainspirował Cię do pozostawienia swojej oceny? Niezmiernie nam miło. W takim razie nie ociągaj się i napisz coś!

Ściany fundamentowe mogą być monolityczne lub budowane z cegły, kamienia bądź bloczków fundamentowych betonowych. Często stosowanym materiałem do budowania fundamentów, ścian murowych, słupów, ścian działowych są bloczki fundamentowe betonowe. Jedną z podstawowych zalet bloczków fundamentowych betonowych, jest ich stosunkowo niska cena.

Teriva to stropy gęstożebrowe, stosowane powszechnie zarówno w branży budownictwa jednorodzinnego niskiego, jak również budownictwie mieszkaniowym wielokondygnacyjnym. Dzięki swoim licznym walorom stropy Teriva, stały się jednym z często wykorzystywanych materiałów w budowlance ogólnej. Stropy Teriva, zbudowane są z kratownicowych belek stropowych, pustaków kominowych oraz betonu wylewanego po ułożeniu stropu.

Do generalnych dodatnich cech stropu Teriva należą: niewielki ciężar stropu - pozwalający na ręczny montaż bez konieczności stosowania ciężkiego sprzętu. Walorem stropu Teriva jest również niewysoki wydatek, stosunkowo szybki montaż oraz dobre wartości termoizolacyjne i dźwiękoizolacyjne.

Budowa domu
Author: Röben
Source: Röben
Dobór właściwego komina, należy podporządkować w dużym stopniu od uwarunkowań technicznych. Między innymi trzeba zwrócić uwagę na typ podłączanych urządzeń (sprawdź ofertę dotyczącą kraty schodkowe w ofercie mar agency) do komina i rozmieszczenie tych urządzeń w budynku. Niezwykle ważną sprawą przy projektowaniu komina, jest jego usytuowanie - czy będzie ustawiony na zewnątrz domu, czy wewnątrz budynku. Niemałą rolę będzie mieć wygląd przewodów i ewentualność ich zabudowy.

Prawidłowo dopasowany komin, zapewnia oszczędne wykorzystywanie urządzenia grzewczego i jego niezawodną pracę. Właściwie dobrane i zainstalowane systemy kominowe (), to zapewnienie nie tylko sprawnego funkcjonowania systemu grzewczego w domu ale również bezpieczeństwa jego mieszkańców. Biorąc pod uwagę typ paliwa używanego do ogrzewania budynku możemy zastosować różnego typu systemy kominowe a mianowicie: do kotłów kondensacyjnych, do kotłów gazowych atmosferycznych i olejowych oraz system kominowy do kominków i kotłów na paliwa stałe.